19719 Olja på duk, Oidentifierad konstnär, signerad G Paulsson

Olja på duk, Oidentifierad konstnär, signerad G Paulsson
  • Olja på duk, Oidentifierad konstnär, signerad G Paulsson

målad med fernissa

55x81

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK