6979
Högtalare, Carlsson/Sonab OA-typ 2A
Slutpris550 SEK
6978
Taklampa, 1960-tal
Slutpris100 SEK
6977
Bonad/täcke
Slutpris60 SEK
6976
Klänning & kjol, Retro
Slutpris90 SEK
6973
Trasmattor 2 st
Slutpris200 SEK
6975
Bimatare, glas
Slutpris100 SEK
6974
Trasmatta
Slutpris70 SEK
6972
Karmstol, 1960-tal
Slutpris50 SEK
6971
Parti kopparföremål
Slutpris175 SEK
6970
Bokband, "Verkstäderna" 1934-1954
Slutpris250 SEK
6969
Pallar 3 st
Slutpris400 SEK
6968
Böcker, Måleriteknik & Motorhandbok
Slutpris225 SEK
6967
Rit- & mätverktyg bl.a. Micrometer
Slutpris125 SEK
6965
Äpple- & flätad korg
Slutpris90 SEK
6964
Parti äldre barnböcker
Slutpris50 SEK
6963
Plåtburkar & kaffekvarn
Slutpris175 SEK
6962
Plåtburkar 2 st, "Apelsin marmelad, Findus"
Slutpris150 SEK
6961
Plåtburk "Slotts-Senap"
Slutpris100 SEK
6958
Teservis, Keele St. Pottery Co. Straffordshire England
Slutpris200 SEK
6959
Saltkar, glas & nysilver, Svanar
Slutpris175 SEK
6956
Servisdelar, "Arctica" Arabia finland
Slutpris70 SEK
6957
Ljusstakar, Svenskt Tenn
Slutpris175 SEK
6955
Jakttrofé, Älg
Slutpris50 SEK
6954
Jakttrofé, Älg
Slutpris50 SEK
6953
Skäktträ, daterat 1851, Alllmoge
Slutpris50 SEK
6952
Mortel, gjutjärn, Allmoge
Slutpris50 SEK
6951
Parti spetsband
Slutpris125 SEK
6948
Tvättbalja, koppar
Slutpris550 SEK
6950
Smörkärna, Allmoge
Slutpris50 SEK
6949
Pianopall
Slutpris50 SEK
6947
Barncykel, Emmaljunga
Slutpris125 SEK
6946
Korgfåtöljer 2 st
Slutpris350 SEK
6945
Matservis, "Ceasar" Gustafsberg
Slutpris150 SEK
6944
Golvlampa, mässing & onyx
Slutpris50 SEK
6943
Sparbössor, 3 st
Slutpris125 SEK
6942
Träleksak, Algots leksaker Gemla
Slutpris90 SEK
6941
Lyckotroll, Dam Danmark bl.a. 1970-tal
Slutpris80 SEK
6940
Ryamatta
Slutpris50 SEK
6939
Bimatare, glas
Slutpris150 SEK
6938
Bimatare, glas
Slutpris100 SEK
6937
Rökpustare
Slutpris150 SEK
6936
Emaljerad toalett, portabel
Slutpris175 SEK
6934
Parti bivax
Slutpris750 SEK
6933
Mangelkorg
Slutpris175 SEK
6932
Oljelampor, 2 st
Slutpris80 SEK
6929
Kniv, Mora KJ, slida signerad
Slutpris250 SEK
6931
Skeppsljusstake
Slutpris150 SEK
6930
Koppar- och mässingsföremål
Slutpris80 SEK