Kategorier

Avslutad
Kaffeservis, Alp Lidköping
19641
Kaffeservis, Alp Lidköping
Slutpris400 SEK
Avslutad
Matservis, Alp Lidköping
19640
Matservis, Alp Lidköping
Slutpris400 SEK
Avslutad
Uppläggningsfat 3 st, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
19636
Uppläggningsfat 3 st, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
Slutpris350 SEK
Avslutad
Lockurnor par, Delft
19639
Lockurnor par, Delft
Slutpris300 SEK
Avslutad
Skålar 2 st, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
19635
Skålar 2 st, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
Slutpris450 SEK
Avslutad
Väggur, Westerstrand
19638
Väggur, Westerstrand
Slutpris125 SEK
Avslutad
Väggur, Wehrle
19637
Väggur, Wehrle
Slutpris100 SEK
Avslutad
Kandelabrar 2 st porslin, PMP GDR & Von Schierholz
19630
Kandelabrar 2 st porslin, PMP GDR & Von Schierholz
Slutpris275 SEK
Avslutad
Köksklockor 2 st, porslin & plåt, Hettich & Wehrla
19631
Köksklockor 2 st, porslin & plåt, Hettich & Wehrla
Slutpris175 SEK
Avslutad
Porslinsdelar, 4 st, Bequet Quaregnon Belgien
19634
Porslinsdelar, 4 st, Bequet Quaregnon Belgien
Slutpris100 SEK
Avslutad
Kandelaber, Dresden
19627
Kandelaber, Dresden
Slutpris275 SEK
Avslutad
Porslinsdelar, bl.a. Baensch Lettin Tyskland
19633
Porslinsdelar, bl.a. Baensch Lettin Tyskland
Slutpris175 SEK
Avslutad
Urna & fat, Rosenthal Selb Plössberg
19632
Urna & fat, Rosenthal Selb Plössberg
Slutpris150 SEK
Avslutad
Uppläggningsfat 2 st
19621
Uppläggningsfat 2 st
Slutpris500 SEK
Avslutad
Punschkoppar, Silver
19629
Punschkoppar, Silver
Slutpris550 SEK
Avslutad
Kanna & Karotter, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
19613
Kanna & Karotter, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
Slutpris950 SEK
Avslutad
Tallrikar, Scandia Tenn
19628
Tallrikar, Scandia Tenn
Slutpris275 SEK
Avslutad
Taklampa, Herstal Plåt
19622
Taklampa, Herstal Plåt
Slutpris150 SEK
Avslutad
Emblem, "Porsche Club Sverige" metall
19625
Emblem, "Porsche Club Sverige" metall
Slutpris200 SEK
Avslutad
Serveringsbord, rotting
19624
Serveringsbord, rotting
Slutpris225 SEK
Avslutad
Ryggsäck, skinn
19623
Ryggsäck, skinn
Slutpris350 SEK
Avslutad
DVD-spelare, Yamaha S795
19618
DVD-spelare, Yamaha S795
Slutpris225 SEK
Avslutad
Förstärkare, Yamaha DSP-AI
19619
Förstärkare, Yamaha DSP-AI
Slutpris550 SEK
Avslutad
Frukostset,g Lena A Linderholm,
19615
Frukostset,g Lena A Linderholm,
Slutpris150 SEK
Avslutad
Galgar, furu 1970-tal 10 st
19614
Galgar, furu 1970-tal 10 st
Slutpris225 SEK
Avslutad
FM/AM reciver, Sansui TU-D33X
19617
FM/AM reciver, Sansui TU-D33X
Slutpris100 SEK
Avslutad
Brefkort
19616
Brefkort
Slutpris400 SEK
Avslutad
Assietter & Kaffefat, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
19612
Assietter & Kaffefat, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
Slutpris500 SEK
Avslutad
Servisdelar, "Brazil" Hertha Bengtsson, Andersson & Johansson  Höganäs
19611
Servisdelar, "Brazil" Hertha Bengtsson, Andersson & Johansson Höganäs
Slutpris175 SEK
Avslutad
Keramik, 3 delar bl.a. Höganäs
19610
Keramik, 3 delar bl.a. Höganäs
Slutpris100 SEK
Avslutad
Smörask, "Picknick" Marianne Westman Rörstrand
19609
Smörask, "Picknick" Marianne Westman Rörstrand
Slutpris300 SEK
Avslutad
Taklampa, "Stockholm" IKEA
19608
Taklampa, "Stockholm" IKEA
Slutpris150 SEK
Avslutad
19443
Skulptur, "Storseglaren" no. 41 Lisa Larson Brons, signerad & numrerad
Slutpris44 500 SEK
Värdering60 000 - 65 000 SEK
Avslutad
19599
Olja på duk, Bo von Schwerin, signerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19595
Olja på pannå, Per Gunnar Lindström, signerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19594
Olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad W Eaton
Slutpris125 SEK
Avslutad
19591
Olja på pannå, Nils-Folke Knafve, signerad
Slutpris300 SEK
Avslutad
19589
Färglitografier 2 st, Sigvard Olsson, signerade & numrerade
Slutpris100 SEK
Avslutad
19587
Olja på pannå, oidentifierad, mongramiserad och daterad 1921
Slutpris125 SEK
Avslutad
19584
Bordslampa / Konstverk, Agne Johansson
Slutpris900 SEK
Avslutad
19581
Olja på duk, signerad Th K, oidentifierad konstnär
Slutpris100 SEK
Avslutad
19579
Olja på pannå, efter " Rökande pojke" Oidentifierad konstnär
Slutpris100 SEK
Avslutad
19575
Olja på duk, "Andalusien" Tage Gavik, signerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19573
Golvlampa / Konstverk, Bocken, Agne Johansson
Slutpris1 100 SEK
Avslutad
19572
Olja på duk, Stilleben, Louis Zelig, signerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19570
Blandteknik, Christian Björn Larsen, signerad
Slutpris175 SEK
Avslutad
19531
Träsnitt, Åke Holm, Signerad & numrerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19526
Konstverk / vägskylt, "Skolskjut" Agne Johansson
Slutpris1 100 SEK
Snapphane auktioner logo
Kontakt

Snapphane Auktioner

Röinge 5297

281 92 Hässleholm

070-714 60 07

kontakt@snapphaneauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.