Kategorier

Avslutad
19579
Olja på pannå, efter " Rökande pojke" Oidentifierad konstnär
Slutpris100 SEK
Avslutad
19575
Olja på duk, "Andalusien" Tage Gavik, signerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19573
Golvlampa / Konstverk, Bocken, Agne Johansson
Slutpris1 100 SEK
Avslutad
19572
Olja på duk, Stilleben, Louis Zelig, signerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19570
Blandteknik, Christian Björn Larsen, signerad
Slutpris175 SEK
Avslutad
19531
Träsnitt, Åke Holm, Signerad & numrerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19526
Konstverk / vägskylt, "Skolskjut" Agne Johansson
Slutpris1 100 SEK
Avslutad
19513
Besmyckad pistol med Ljuddämpare, replika, Marcelline La Pouffe, signerad
Slutpris4 300 SEK
Avslutad
19525
Olja på duk, Agneta Haglund Luttropp, signerad
Slutpris150 SEK
Avslutad
19524
Färglitografi, Beverloo Corneille, signerad & numrerad
Slutpris500 SEK
Avslutad
19522
Slutpris100 SEK
Avslutad
19520
Slutpris100 SEK
Avslutad
19519
Slutpris100 SEK
Avslutad
19515
Slutpris100 SEK
Avslutad
19511
Krita, Anders A Jönsson, signerad
Slutpris200 SEK
Avslutad
19509
Större Olja på duk, Oidentifierad konstnär, signerad
Slutpris400 SEK
Avslutad
19502
Slutpris100 SEK
Avslutad
19498
Slutpris100 SEK
Avslutad
19497
Paneler 3 st, "Vata, Pitta, Kapha"
Slutpris150 SEK
Avslutad
19496
Korsstygnstavla, Klen tröst, Agne Johansson
Slutpris450 SEK
Avslutad
19495
Handtryck, "Kerstin" Nils Bringfelt, signerad & numrerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19450
Skulptur, besmyckad Kalashnikov, replika, Marcelline La Pouffe, signerad
Slutpris3 900 SEK
Avslutad
19494
Olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad Z, Mirando
Slutpris150 SEK
Avslutad
19493
Gouache, Arne Willners, signerad
Slutpris350 SEK
Avslutad
19491
Gouache 2 st, Oidentifierad konstnär, signerad G Nylander 1937
Slutpris250 SEK
Avslutad
19490
Träsnitt, "Neptunus" oidentifierad konstnär, numrerad och signerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19489
Glasmålning, Erotik, Indien
Slutpris200 SEK
Avslutad
19487
Akvarell, Oidentifierad konstnär, signerad Lena -64
Slutpris200 SEK
Avslutad
19451
Olja på duk, "Dandy" signerad, oidentifierad konstnär
Slutpris800 SEK
Avslutad
19449
Olja på duk, Jesper Welin, signerad
Slutpris700 SEK
Avslutad
19447
Olja på pannå, Louis Zelig, signerad
Slutpris225 SEK
Avslutad
19446
Olja på duk, Kurt Heinonen, signerad
Slutpris200 SEK
Avslutad
19444
Olja på Pannå, möjligen Tor Norling, signerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19442
Färglitografi, "Trädgård i Santa Maria" Mårten Andersson, signerad & numrerad
Slutpris1 500 SEK
Avslutad
19441
Olja på pannå, Hartvig Jarlhov, signerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19438
Olja på pannå, "Kåseberga" Kenneth Sigvardh signerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19437
Olja på pannå, Stilleben signerad Hartwig
Slutpris100 SEK
Avslutad
19436
Olja på duk, Caroline Burnett, signerad
Slutpris450 SEK
Avslutad
19419
Färglitografi, "Sagan om Växjö" Gunilla Mann, signerad & numrerad
Slutpris2 200 SEK
Avslutad
19435
Slutpris175 SEK
Avslutad
19432
Olja på pannå, "Sittande Flicka" Sigfrid Ullman, signerad Su
Slutpris700 SEK
Avslutad
19434
Olja på pannå, "Stadens Löjtnant" Kjell Sundberg, signerad
Slutpris900 SEK
Avslutad
19433
Olja på duk, Carolina Gynning, signerad
Slutpris13 400 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK
Avslutad
19431
Färglitografi, Kjell Sundberg, signerad & numrerad
Slutpris600 SEK
Avslutad
19429
Olja på pannå, oidentifierad konstnär, signer E.L
Slutpris100 SEK
Avslutad
19428
Olja på pannå, Malte Särlöv, signerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19427
Olja på duk, Gunnar Johansson, signerad
Slutpris250 SEK
Avslutad
19417
Olja på du Adrian Van Arkel, signeradk,
Slutpris400 SEK