19579
Olja på pannå, efter " Rökande pojke" Oidentifierad konstnär
Slutpris100 SEK
19513
Besmyckad pistol med Ljuddämpare, replika, Marcelline La Pouffe, signerad
Slutpris4 300 SEK
19524
Färglitografi, Beverloo Corneille, signerad & numrerad
Slutpris500 SEK
19509
Större Olja på duk, Oidentifierad konstnär, signerad
Slutpris400 SEK
19495
Handtryck, "Kerstin" Nils Bringfelt, signerad & numrerad
Slutpris100 SEK
19450
Skulptur, besmyckad Kalashnikov, replika, Marcelline La Pouffe, signerad
Slutpris3 900 SEK
19494
Olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad Z, Mirando
Slutpris150 SEK
19491
Gouache 2 st, Oidentifierad konstnär, signerad G Nylander 1937
Slutpris250 SEK
19490
Träsnitt, "Neptunus" oidentifierad konstnär, numrerad och signerad
Slutpris100 SEK
19451
Olja på duk, "Dandy" signerad, oidentifierad konstnär
Slutpris800 SEK
19442
Färglitografi, "Trädgård i Santa Maria" Mårten Andersson, signerad & numrerad
Slutpris1 500 SEK
19438
Olja på pannå, "Kåseberga" Kenneth Sigvardh signerad
Slutpris100 SEK
19419
Färglitografi, "Sagan om Växjö" Gunilla Mann, signerad & numrerad
Slutpris2 200 SEK
19432
Olja på pannå, "Sittande Flicka" Sigfrid Ullman, signerad Su
Slutpris700 SEK
19434
Olja på pannå, "Stadens Löjtnant" Kjell Sundberg, signerad
Slutpris900 SEK
19433
Olja på duk, Carolina Gynning, signerad
Slutpris13 400 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK