Kategorier

Avslutad
19392
Slutpris225 SEK
Avslutad
19391
Vas, Pavel Panek, Tjeckoslovakien
Slutpris125 SEK
Avslutad
19389
Flätade korgar 2 st
Slutpris275 SEK
Avslutad
19388
Byrå, teak
Slutpris250 SEK
Avslutad
19384
Taklampa, mod. A4350, Asea 1940-tal, Swedish Modern
Slutpris1 700 SEK
Avslutad
19380
Bordslampa, Jugend-stil
Slutpris400 SEK
Avslutad
19386
Vägg/bordsvitrinskåp, par
Slutpris175 SEK
Avslutad
19381
Stålrörsfåtölj, "Stålbo" Bo Eigert Hova
Slutpris3 000 SEK
Avslutad
19376
Etiennehylla
Slutpris250 SEK
Avslutad
19379
Bordsoljelampa
Slutpris275 SEK
Avslutad
19377
Permobilgarage/ rullstolsgarage, Typ B8-30 DooMan Teknik AB, elektronisk med uppvärmning
Slutpris5 200 SEK
Avslutad
19378
Skrivskåp, 1700-/1800-tal, Allmoge
Slutpris550 SEK
Avslutad
19374
Mynt, 1 Guld Franc, Charles V 1364-1380 Frankrike
Slutpris17 800 SEK
Avslutad
19367
Fåtöljer, par "Eva" Pethrus Lindlöf, AB Lindlöfs möbler Lammult
Slutpris6 100 SEK
Avslutad
19373
Silvermynt, Jubileum 50 kr
Slutpris2 000 SEK
Avslutad
19369
Skulptur, "Non-Violence" Carl-Fredrik Reuterswärd, Skultuna, Mässing
Slutpris2 200 SEK
Avslutad
19372
Silverpokal, Eric Löfman
Slutpris4 700 SEK
Avslutad
19362
Taklampa, Större "Bumling" Anders Pehrson Atelje Lyktan
Slutpris3 200 SEK
Avslutad
19368
Pall, furu
Slutpris175 SEK
Avslutad
19371
Silvermynt, Jubileum 200 & 100 kr
Slutpris1 800 SEK
Avslutad
19370
Silverpokal, Eric Löfman
Slutpris4 100 SEK
Avslutad
19366
Taklampa /plafond, Opalinglas & Ek, Uno & Östen Luxus Vittsjö
Slutpris1 200 SEK
Avslutad
19365
Bordslampa, Luxus no 264, glas Vittsjö
Slutpris650 SEK
Avslutad
19364
Golvlampa, Ek 1960-tal
Slutpris900 SEK
Avslutad
19361
Snusdosa, Silver, C.Linderoth 1899
Slutpris2 500 SEK
Avslutad
19363
Matbord, Teak
Slutpris3 800 SEK
Avslutad
19360
Vas, "Argenta" 978 II Wilhelm Kåge Gustavsberg
Slutpris1 200 SEK
Avslutad
19354
Olja på duk, Ulf Hårdner, signerad
Slutpris350 SEK
Avslutad
19356
Frimärkshäften / Rabatthäften, 10 st Postfriska
Slutpris900 SEK
Avslutad
19359
Parti frimärken, stämplade brev m.fl.
Slutpris200 SEK
Avslutad
19352
Frimärkshäften / Rabatthäften, 14 st Postfriska
Slutpris1 300 SEK
Avslutad
19358
Postala försändelser, Kortbrev, brefkort m.fl. 3 st pärmar
Slutpris175 SEK
Avslutad
19357
Helgmärken, Maxikort m.fl. 4 st pärmar
Slutpris125 SEK
Avslutad
19350
Parti frimärken/Frimärkessamling, Hela världenblandat postfriskt/stämplat
Slutpris175 SEK
Avslutad
19349
Parti frimärken/Frimärkessamling, Sverige, mestadels stämplade
Slutpris175 SEK
Avslutad
19351
Parti vykort, brev m.fl.
Slutpris300 SEK
Avslutad
19348
Frimärkshäften / Rabatthäften, 12 st, Postfriska
Slutpris1 000 SEK
Avslutad
19344
Stort parti frimärkshäften, Valör Sverige, ca 440 st, Postfriska
Slutpris950 SEK
Avslutad
19347
Souvenirfrimärken, Svenska Frimärken m.fl. Sverige Postfriska
Slutpris250 SEK
Avslutad
19346
Parti frimärken, minnesmärken m.fl. bl.a. Postfriska
Slutpris125 SEK
Avslutad
19343
Frimärkshäften / Rabatthäften, 11 st Postfriska
Slutpris900 SEK
Avslutad
19340
Träsnitt, Åke Holm, signerad & numrerad
Slutpris100 SEK
Avslutad
19339
Träsnitt, Åke Holm, signerad,
Slutpris100 SEK
Avslutad
19338
Slutpris100 SEK
Avslutad
19336
Slutpris100 SEK
Avslutad
19335
Taklampa, teak & keramik, Retro
Slutpris150 SEK
Avslutad
19334
Takfotogenlampa, Jugend
Slutpris125 SEK
Avslutad
19333
Torpalampa
Slutpris250 SEK