19392
Slutpris225 SEK
19391
Vas, Pavel Panek, Tjeckoslovakien
Slutpris125 SEK
19389
Flätade korgar 2 st
Slutpris275 SEK
19388
Byrå, teak
Slutpris250 SEK
19384
Taklampa, mod. A4350, Asea 1940-tal, Swedish Modern
Slutpris1 700 SEK
19380
Bordslampa, Jugend-stil
Slutpris400 SEK
19386
Vägg/bordsvitrinskåp, par
Slutpris175 SEK
19381
Stålrörsfåtölj, "Stålbo" Bo Eigert Hova
Slutpris3 000 SEK
19376
Etiennehylla
Slutpris250 SEK
19379
Bordsoljelampa
Slutpris275 SEK
19377
Permobilgarage/ rullstolsgarage, Typ B8-30 DooMan Teknik AB, elektronisk med uppvärmning
Slutpris5 200 SEK
19378
Skrivskåp, 1700-/1800-tal, Allmoge
Slutpris550 SEK
19374
Mynt, 1 Guld Franc, Charles V 1364-1380 Frankrike
Slutpris17 800 SEK
19367
Fåtöljer, par "Eva" Pethrus Lindlöf, AB Lindlöfs möbler Lammult
Slutpris6 100 SEK
19373
Silvermynt, Jubileum 50 kr
Slutpris2 000 SEK
19369
Skulptur, "Non-Violence" Carl-Fredrik Reuterswärd, Skultuna, Mässing
Slutpris2 200 SEK
19372
Silverpokal, Eric Löfman
Slutpris4 700 SEK
19362
Taklampa, Större "Bumling" Anders Pehrson Atelje Lyktan
Slutpris3 200 SEK
19368
Pall, furu
Slutpris175 SEK
19371
Silvermynt, Jubileum 200 & 100 kr
Slutpris1 800 SEK
19370
Silverpokal, Eric Löfman
Slutpris4 100 SEK
19366
Taklampa /plafond, Opalinglas & Ek, Uno & Östen Luxus Vittsjö
Slutpris1 200 SEK
19365
Bordslampa, Luxus no 264, glas Vittsjö
Slutpris650 SEK
19364
Golvlampa, Ek 1960-tal
Slutpris900 SEK
19361
Snusdosa, Silver, C.Linderoth 1899
Slutpris2 500 SEK
19363
Matbord, Teak
Slutpris3 800 SEK
19360
Vas, "Argenta" 978 II Wilhelm Kåge Gustavsberg
Slutpris1 200 SEK
19354
Olja på duk, Ulf Hårdner, signerad
Slutpris350 SEK
19356
Frimärkshäften / Rabatthäften, 10 st Postfriska
Slutpris900 SEK
19359
Parti frimärken, stämplade brev m.fl.
Slutpris200 SEK
19352
Frimärkshäften / Rabatthäften, 14 st Postfriska
Slutpris1 300 SEK
19358
Postala försändelser, Kortbrev, brefkort m.fl. 3 st pärmar
Slutpris175 SEK
19357
Helgmärken, Maxikort m.fl. 4 st pärmar
Slutpris125 SEK
19350
Parti frimärken/Frimärkessamling, Hela världenblandat postfriskt/stämplat
Slutpris175 SEK
19349
Parti frimärken/Frimärkessamling, Sverige, mestadels stämplade
Slutpris175 SEK
19351
Parti vykort, brev m.fl.
Slutpris300 SEK
19348
Frimärkshäften / Rabatthäften, 12 st, Postfriska
Slutpris1 000 SEK
19344
Stort parti frimärkshäften, Valör Sverige, ca 440 st, Postfriska
Slutpris950 SEK
19347
Souvenirfrimärken, Svenska Frimärken m.fl. Sverige Postfriska
Slutpris250 SEK
19346
Parti frimärken, minnesmärken m.fl. bl.a. Postfriska
Slutpris125 SEK
19343
Frimärkshäften / Rabatthäften, 11 st Postfriska
Slutpris900 SEK
19340
Träsnitt, Åke Holm, signerad & numrerad
Slutpris100 SEK
19339
Träsnitt, Åke Holm, signerad,
Slutpris100 SEK
19338
Slutpris100 SEK
19336
Slutpris100 SEK
19335
Taklampa, teak & keramik, Retro
Slutpris150 SEK
19334
Takfotogenlampa, Jugend
Slutpris125 SEK
19333
Torpalampa
Slutpris250 SEK