19387
Prylhylla/kasthylla
Slutpris350 SEK

19393
Öronhänge, 18 K Guld & Camé
Slutpris850 SEK

19383
Soffbord med tidningshylla, teak
Slutpris1 200 SEK

19392
Slutpris225 SEK

19391
Vas, Pavel Panek, Tjeckoslovakien
Slutpris125 SEK

19389
Flätade korgar 2 st
Slutpris275 SEK

19388
Byrå, teak
Slutpris250 SEK

19384
Taklampa, mod. A4350, Asea 1940-tal, Swedish Modern
Slutpris1 700 SEK

19380
Bordslampa, Jugend-stil
Slutpris400 SEK

19386
Vägg/bordsvitrinskåp, par
Slutpris175 SEK

19381
Stålrörsfåtölj, "Stålbo" Bo Eigert Hova
Slutpris3 000 SEK

19376
Etiennehylla
Slutpris250 SEK

19379
Bordsoljelampa
Slutpris275 SEK

19377
Permobilgarage/ rullstolsgarage, Typ B8-30 DooMan Teknik AB, elektronisk med uppvärmning
Slutpris5 200 SEK

19378
Skrivskåp, 1700-/1800-tal, Allmoge
Slutpris550 SEK

19374
Mynt, 1 Guld Franc, Charles V 1364-1380 Frankrike
Slutpris17 800 SEK

19367
Fåtöljer, par "Eva" Pethrus Lindlöf, AB Lindlöfs möbler Lammult
Slutpris6 100 SEK

19373
Silvermynt, Jubileum 50 kr
Slutpris2 000 SEK

19369
Skulptur, "Non-Violence" Carl-Fredrik Reuterswärd, Skultuna, Mässing
Slutpris2 200 SEK

19372
Silverpokal, Eric Löfman
Slutpris4 700 SEK

19362
Taklampa, Större "Bumling" Anders Pehrson Atelje Lyktan
Slutpris3 200 SEK

19368
Pall, furu
Slutpris175 SEK

19371
Silvermynt, Jubileum 200 & 100 kr
Slutpris1 800 SEK

19370
Silverpokal, Eric Löfman
Slutpris4 100 SEK

19366
Taklampa /plafond, Opalinglas & Ek, Uno & Östen Luxus Vittsjö
Slutpris1 200 SEK

19365
Bordslampa, Luxus no 264, glas Vittsjö
Slutpris650 SEK

19364
Golvlampa, Ek 1960-tal
Slutpris900 SEK

19361
Snusdosa, Silver, C.Linderoth 1899
Slutpris2 500 SEK

19363
Matbord, Teak
Slutpris3 800 SEK

19360
Vas, "Argenta" 978 II Wilhelm Kåge Gustavsberg
Slutpris1 200 SEK

19354
Olja på duk, Ulf Hårdner, signerad
Slutpris350 SEK

19356
Frimärkshäften / Rabatthäften, 10 st Postfriska
Slutpris900 SEK

19359
Parti frimärken, stämplade brev m.fl.
Slutpris200 SEK

19352
Frimärkshäften / Rabatthäften, 14 st Postfriska
Slutpris1 300 SEK

19358
Postala försändelser, Kortbrev, brefkort m.fl. 3 st pärmar
Slutpris175 SEK

19357
Helgmärken, Maxikort m.fl. 4 st pärmar
Slutpris125 SEK

19350
Parti frimärken/Frimärkessamling, Hela världenblandat postfriskt/stämplat
Slutpris175 SEK

19349
Parti frimärken/Frimärkessamling, Sverige, mestadels stämplade
Slutpris175 SEK

19351
Parti vykort, brev m.fl.
Slutpris300 SEK

19348
Frimärkshäften / Rabatthäften, 12 st, Postfriska
Slutpris1 000 SEK

19344
Stort parti frimärkshäften, Valör Sverige, ca 440 st, Postfriska
Slutpris950 SEK

19347
Souvenirfrimärken, Svenska Frimärken m.fl. Sverige Postfriska
Slutpris250 SEK

19346
Parti frimärken, minnesmärken m.fl. bl.a. Postfriska
Slutpris125 SEK

19343
Frimärkshäften / Rabatthäften, 11 st Postfriska
Slutpris900 SEK

19340
Träsnitt, Åke Holm, signerad & numrerad
Slutpris100 SEK

19339
Träsnitt, Åke Holm, signerad,
Slutpris100 SEK

19338
Slutpris100 SEK

19336
Slutpris100 SEK