Kategorier

1d 13h
19412
Olja på duk, "Sommar morgon på Österlen" Agneta Agge Karlsson, signerad
Aktuellt bud300 SEK
1d 13h
19413
Olja på duk, Jose Luis Leiva, signerad
Aktuellt bud150 SEK
1d 13h
19414
Olja på duk, Oidentifierad konstnär, signerad
Aktuellt bud200 SEK
1d 13h
19415
Olja på duk, Olaf Simon Y Jensen, signerad
Aktuellt bud100 SEK
1d 13h
19416
Olja på pannå, Kulo Green, signerad
Aktuellt bud125 SEK
1d 13h
19417
Olja på du Adrian Van Arkel, signeradk,
Aktuellt bud200 SEK
1d 13h
19418
Färglitografi, "Vinterlandskap" Reinhold Ljunggren, signerad & numrerad
Aktuellt bud100 SEK
1d 13h
19419
Färglitografi, "Sagan om Växjö" Gunilla Mann, signerad & numrerad
Aktuellt bud900 SEK
1d 13h
19420
Olja på pannå, oidentifierad konstnär signerad H Johansson
Aktuellt bud100 SEK
1d 13h
19421
Olja på duk, Nils Engquist, signerad
Aktuellt bud125 SEK
1d 13h
19422
Olja på pannå, Monogramiserad EA - 49, oidentifierad konstnär
Aktuellt bud100 SEK
1d 13h
19423
Olja på duk, signerad E.W Freü, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK
1d 13h
19424
Olja på duk, Jesper Welin, signerad
Aktuellt bud550 SEK
1d 13h
19425
Startbud100 SEK
1d 13h
19426
Olja på duk, Reinhold Johansson, signerad
Startbud100 SEK
1d 13h
19427
Olja på duk, Gunnar Johansson, signerad
Aktuellt bud100 SEK
1d 13h
19428
Olja på pannå, Malte Särlöv, signerad
Aktuellt bud100 SEK
1d 13h
19429
Olja på pannå, oidentifierad konstnär, signer E.L
Startbud100 SEK
Utgår
19430
Återtagen - Olja på pannå, Stilleben Agda Holst, signerad
Startbud100 SEK
1d 13h
19431
Färglitografi, Kjell Sundberg, signerad & numrerad
Aktuellt bud100 SEK
1d 13h
19432
Olja på pannå, "Sittande Flicka" Sigfrid Ullman, signerad Su
Aktuellt bud150 SEK
1d 13h
19433
Olja på duk, Carolina Gynning, signerad
Aktuellt bud13 400 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK
1d 13h
19434
Olja på pannå, "Stadens Löjtnant" Kjell Sundberg, signerad
Aktuellt bud150 SEK
1d 13h
19435
Olja på pannå, Louis Zelig, signerad
Aktuellt bud100 SEK
1d 13h
19436
Olja på duk, Caroline Burnett, signerad
Aktuellt bud450 SEK
1d 13h
19437
Olja på pannå, Stilleben signerad Hartwig
Startbud100 SEK
1d 13h
19438
Olja på pannå, "Kåseberga" Kenneth Sigvardh signerad
Aktuellt bud100 SEK
1d 13h
19439
Olja på duk, signerad E. Voigt, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK
1d 13h
19440
Olja på duk, John Wilgert, signerad
Startbud100 SEK
1d 13h
19441
Olja på pannå, Hartvig Jarlhov, signerad
Aktuellt bud100 SEK
1d 13h
19442
Färglitografi, "Trädgård i Santa Maria" Mårten Andersson, signerad & numrerad
Aktuellt bud1 200 SEK
1d 13h
19443
Skulptur, "Storseglaren" no. 41 Lisa Larson Brons, signerad & numrerad
Aktuellt bud30 000 SEK
Värdering60 000 - 65 000 SEK
1d 13h
19444
Olja på Pannå, möjligen Tor Norling, signerad
Aktuellt bud100 SEK
1d 13h
19445
Olja på duk, signerad B Gustavsson, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK
1d 13h
19446
Olja på duk, Kurt Heinonen, signerad
Aktuellt bud150 SEK
1d 13h
19447
Aktuellt bud225 SEK
Utgår
19448
Startbud100 SEK
1d 13h
19449
Aktuellt bud600 SEK
1d 13h
19450
Skulptur, besmyckad Kalashnikov, replika, Marcelline La Pouffe, signerad
Aktuellt bud2 500 SEK
1d 14h
19451
Olja på duk, "Dandy" signerad, oidentifierad konstnär
Aktuellt bud650 SEK
1d 14h
19487
Akvarell, Oidentifierad konstnär, signerad Lena -64
Aktuellt bud125 SEK
1d 14h
19488
Olja på duk, Stilleben, oidentifierad konstnär, signerad Monica
Startbud100 SEK
1d 14h
19489
Glasmålning, Erotik, Indien
Aktuellt bud125 SEK
1d 14h
19490
Träsnitt, "Neptunus" oidentifierad konstnär, numrerad och signerad
Aktuellt bud100 SEK
1d 14h
19491
Gouache 2 st, Oidentifierad konstnär, signerad G Nylander 1937
Aktuellt bud125 SEK
1d 14h
19492
Träsnitt, "Maya" Jan Lundgren, signerad & numrerad
Startbud100 SEK
1d 14h
19493
Gouache, Arne Willners, signerad
Aktuellt bud125 SEK
1d 14h
19494
Olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad Z, Mirando
Aktuellt bud100 SEK