Kategorier

1d 15h
19578
Olja på duk, "Uppställning" Lars Bertle 1956, signerad
Startbud100 SEK
1d 15h
19579
Olja på pannå, efter " Rökande pojke" Oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK
1d 15h
19580
Olja på duk, Olga Aue Birkfeldt, signerad
Startbud100 SEK
1d 15h
19581
Olja på duk, signerad Th K, oidentifierad konstnär
Aktuellt bud100 SEK
1d 15h
19582
Olja på pannå, oidentifierad konstnär signerad H Croon
Startbud100 SEK
1d 16h
19583
Olja på duk, Louis Bendisen, signerad
Startbud100 SEK
1d 16h
19584
Bordslampa / Konstverk, Agne Johansson
Aktuellt bud850 SEK
1d 16h
19585
Olja på pannå, K Sjöman, signerad oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK
1d 16h
19586
Olja på duk, oidentifierad konstnär. signerad A Sandberg
Startbud100 SEK
1d 16h
19587
Olja på pannå, oidentifierad, mongramiserad och daterad 1921
Aktuellt bud100 SEK
1d 16h
19588
Olja på pannå, signerad Rune gård, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK
1d 16h
19589
Färglitografier 2 st, Sigvard Olsson, signerade & numrerade
Aktuellt bud100 SEK
1d 16h
19590
Olja på duk, Karin Borgström, signerad
Startbud100 SEK
1d 16h
19591
Olja på pannå, Nils-Folke Knafve, signerad
Aktuellt bud150 SEK
1d 16h
19592
Olja på duk, signerad Hugo Palmquist, signerad
Startbud100 SEK
1d 16h
19593
Olja på pannå, Lars Larsson, signerad
Startbud100 SEK
1d 16h
19594
Olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad W Eaton
Aktuellt bud100 SEK
1d 16h
19595
Olja på pannå, Per Gunnar Lindström, signerad
Startbud100 SEK
1d 16h
19596
Olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad T Henkel
Startbud100 SEK
1d 16h
19597
Olja på pannå, Knut Erik Nilsson, signerad
Startbud100 SEK
1d 16h
19598
Olja på pannå, Ingvar Nilsson, 1937 signerad
Startbud100 SEK
1d 16h
19599
Olja på duk, Bo von Schwerin, signerad
Startbud100 SEK
6d 14h
Taklampa, "Stockholm" IKEA
19608
Taklampa, "Stockholm" IKEA
Startbud100 SEK
6d 14h
Smörask, "Picknick" Marianne Westman Rörstrand
19609
Aktuellt bud250 SEK
6d 14h
Keramik, 3 delar bl.a. Höganäs
19610
Aktuellt bud100 SEK
6d 14h
Servisdelar, "Brazil" Hertha Bengtsson, Andersson & Johansson  Höganäs
19611
Aktuellt bud100 SEK
6d 14h
Assietter & Kaffefat, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
19612
Aktuellt bud275 SEK
6d 14h
Kanna & Karotter, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
19613
Aktuellt bud250 SEK
6d 14h
Galgar, furu 1970-tal 10 st
19614
Galgar, furu 1970-tal 10 st
Aktuellt bud100 SEK
6d 14h
Frukostset,g Lena A Linderholm,
19615
Aktuellt bud100 SEK
6d 14h
Brefkort
19616
Brefkort
Aktuellt bud175 SEK
6d 14h
FM/AM reciver, Sansui TU-D33X
19617
FM/AM reciver, Sansui TU-D33X
Aktuellt bud100 SEK
6d 14h
DVD-spelare, Yamaha S795
19618
DVD-spelare, Yamaha S795
Aktuellt bud100 SEK
6d 14h
Förstärkare, Yamaha DSP-AI
19619
Förstärkare, Yamaha DSP-AI
Aktuellt bud275 SEK
6d 14h
Matservis/servisdelar, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
19620
Aktuellt bud550 SEK
6d 14h
Uppläggningsfat 2 st
19621
Uppläggningsfat 2 st
Aktuellt bud175 SEK
6d 14h
Taklampa, Herstal Plåt
19622
Taklampa, Herstal Plåt
Startbud100 SEK
6d 14h
Ryggsäck, skinn
19623
Ryggsäck, skinn
Aktuellt bud150 SEK
6d 14h
Serveringsbord, rotting
19624
Serveringsbord, rotting
Aktuellt bud200 SEK
6d 14h
Emblem, "Porsche Club Sverige" metall
19625
Aktuellt bud125 SEK
6d 14h
Armbandsur, Ferrari Formula, Cartier 1989 orginalask
19626
Aktuellt bud2 000 SEK
6d 14h
Kandelaber, Dresden
19627
Kandelaber, Dresden
Aktuellt bud100 SEK
6d 14h
Tallrikar, Scandia Tenn
19628
Tallrikar, Scandia Tenn
Aktuellt bud225 SEK
6d 14h
Punschkoppar, Silver
19629
Punschkoppar, Silver
Aktuellt bud450 SEK
6d 14h
Kandelabrar 2 st porslin, PMP GDR & Von Schierholz
19630
Aktuellt bud100 SEK
6d 14h
Köksklockor 2 st, porslin & plåt, Hettich & Wehrla
19631
Aktuellt bud100 SEK
6d 14h
Urna & fat, Rosenthal Selb Plössberg
19632
Aktuellt bud100 SEK
6d 14h
Porslinsdelar, bl.a. Baensch Lettin Tyskland
19633
Startbud100 SEK