Kortast tid kvar

20078
Trappstege
Startbud100 SEK

20079
Jubileumsmynt, Silver
Startbud100 SEK

20080
Silvermynt, Sverige
Aktuellt bud100 SEK

20081
Olja på duk, signerad Linderoth, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK

20082
Olja på pannå, Stilleben, signerad ÅEÅ, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK

20083
Silvermynt, 10 kr
Startbud100 SEK

20084
Utländska Silvermynt 7 st
Aktuellt bud100 SEK

20085
Trappstege
Startbud100 SEK

20086
Taklampa, Jugend
Startbud100 SEK

20087
Svenska Silvermynt
Aktuellt bud100 SEK

20088
Parti diverse mynt, Utländska & svenska
Startbud100 SEK

20089
Olja på pannå, Sten-Sture Sandgren, signerad
Startbud100 SEK

20090
Olja på duk, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK

20091
Litografier 7 st, bl.a. Maria Jose Lopez
Startbud100 SEK

20092
Herrskjortor 3 st, Obegagnade stl. 2XL
Startbud100 SEK

20093
Fårullskappa, Dam, Lindgrens Piteå
Startbud100 SEK

20094
Startbud100 SEK

20095
Parti vykort, stämplade brev, folkbilder m.fl.
Startbud100 SEK

20096
Parti frimärken, förstadagsbrev m.fl
Startbud100 SEK

20097
Rabatthäften 5 st, Postfriska
Aktuellt bud100 SEK

20098
Färglitografi, oidentifierad konstnär, signerad & numrerad
Startbud100 SEK

20099
Färglitografi, Jörgen Fogelquist, signerad & numrerad
Aktuellt bud100 SEK

20100
Litografi, Gustav Rudberg, signerad & numrerad
Startbud100 SEK

20101
Kompressor, Serva 24 L
Startbud100 SEK

20102
Gräsklippare, Partner P51-500 CMD
Startbud100 SEK

20103
Gräsklippare, Partner 350 Side
Startbud100 SEK

20104
Provtryck, Gustav Rudberg, signerad
Startbud100 SEK

20105
Teckning, Viking Holm, signerad
Startbud100 SEK

20106
Herrkappa, Vinter
Startbud100 SEK

20107
Kopparkittel, trebent
Startbud100 SEK

20108
Hyvlar/Rubanks 3 st
Startbud100 SEK

20109
Kandelaber, smide
Startbud100 SEK

20110
Färglitografi, oidentifierad konstnär, numrerad & signerad
Startbud100 SEK

20111
Färglitografi, Gerda Åkesson, signerad
Startbud100 SEK

20112
Glas, "Onyx Black" Luminarc Frankrike 14 delar
Startbud100 SEK

20113
Bordsoljelampor 2 st
Aktuellt bud100 SEK

20114
Trenchcoat, Herr
Startbud100 SEK

20115
Damkappa, La Rigi
Startbud100 SEK

20116
Snöslunga, ST 6501 Biltema
Startbud100 SEK

20117
Färglitografi, Suzanne De Suzack, signerad & numrerad
Startbud100 SEK

20118
Olja på duk, stilleben, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK

20119
Parti tryck, Kustmotiv
Aktuellt bud100 SEK

20120
Kompostkvarn, Meec Silent Shredder 721-490
Aktuellt bud100 SEK

20121
Olja på pannå, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK