Kategorier

1h 46 m
Köks-/Linnehanddukar, 18 st
19704
Köks-/Linnehanddukar, 18 st
Aktuellt bud175 SEK
1h 46 m
Parti Julgranskulor, glas
19705
Parti Julgranskulor, glas
Aktuellt bud175 SEK
1h 47 m
Parti Jultextilier & julgransfot
19706
Aktuellt bud100 SEK
1h 48 m
Parti sjalar
19707
Parti sjalar
Aktuellt bud100 SEK
1h 48 m
Trenchcoat, Top Trend Finland
19708
Trenchcoat, Top Trend Finland
Aktuellt bud125 SEK
1h 49 m
Olja på duk, Åke Sundström, signerad
19709
Startbud100 SEK
1h 50 m
Olja på pannå, Sten Sture Sandgren, signerad
19710
Startbud100 SEK
1h 50 m
Kaptenstavla, Olja på duk, signerad CHN, oidentifierad konsnär
19711
Startbud100 SEK
1h 51 m
Färglitografi, Yngve Berg, signerad
19712
Startbud100 SEK
1h 52 m
Knivar 2 st Hasaki Omakase Series
19713
Aktuellt bud125 SEK
1h 52 m
VAs, "Aso" Gunnar Nylund Rörstrand
19714
Aktuellt bud100 SEK
1h 53 m
Dricksglas, "Hamlet" Holmegaard, 12 st
19715
Startbud100 SEK
1h 54 m
Parti frimärkskataloger, Danmark
19716
Startbud100 SEK
1h 54 m
Parti Magasin, Foto & filmteknink 1970-tal
19717
Startbud100 SEK
1h 55 m
Parti magasin bl.a. 91:an
19718
Parti magasin bl.a. 91:an
Aktuellt bud150 SEK
1h 56 m
Olja på duk, Oidentifierad konstnär, signerad G Paulsson
19719
Startbud100 SEK
1h 56 m
Olja på duk, Stilleben 1800-/1900-tal, oidentifierad konstnär, signerad
19720
Startbud100 SEK
1h 57 m
Olja på pannå, Porträtt, Arthur Nilsson, signerad
19721
Startbud100 SEK
1h 58 m
Champagneglas, Italien
19722
Champagneglas, Italien
Aktuellt bud100 SEK
1h 58 m
Pälskappa, Dam Persian
19723
Pälskappa, Dam Persian
Aktuellt bud100 SEK
1h 59 m
Vinterjacka, John Baner obegagnad
19724
Startbud100 SEK
7d 0h
Vällingklocka, mässing/malm
19725
Vällingklocka, mässing/malm
Aktuellt bud125 SEK
7d 0h
Äldre skruvstäd, AB Arlövs mekaniska verkstäder
19726
Aktuellt bud250 SEK
7d 0h
Kamera, Rollop Lipca med tillbehör
19727
Aktuellt bud500 SEK
7d 0h
Armbandsur, "All Calendar" Lagonda Automatisk
19728
Startbud100 SEK
7d 0h
Fickur 2 st, Silverboetter
19729
Fickur 2 st, Silverboetter
Aktuellt bud125 SEK
7d 0h
Stolar, Stålstomme 1950-tal
19730
Stolar, Stålstomme 1950-tal
Aktuellt bud150 SEK
7d 0h
Skål på fot, glas, Murano
19731
Skål på fot, glas, Murano
Aktuellt bud150 SEK
7d 0h
Retrolampor 4 st, sockel i teak
19732
Aktuellt bud100 SEK
7d 0h
Gitarr, Levin mod 115
19733
Gitarr, Levin mod 115
Aktuellt bud100 SEK
7d 0h
Spegel, smide & blyinfattat glas
19734
Aktuellt bud100 SEK
7d 0h
Vägglampa/saxlampa, teak
19735
Vägglampa/saxlampa, teak
Aktuellt bud275 SEK
7d 0h
Gitarr, Barn
19736
Gitarr, Barn
Startbud100 SEK
7d 0h
Spegel, 1960-tal Teak
19737
Spegel, 1960-tal Teak
Startbud100 SEK
7d 0h
Olja på duk, Axel Hamborn, signerad
19738
Startbud100 SEK
7d 0h
19739
Startbud100 SEK
7d 0h
Golvlampa, teak 1960-tal
19740
Golvlampa, teak 1960-tal
Startbud100 SEK
7d 0h
Herbarium 2 st
19741
Herbarium 2 st
Aktuellt bud200 SEK
7d 0h
Violin/fiol
19742
Violin/fiol
Aktuellt bud125 SEK
7d 0h
Olja på pannå, "Valmo & Blåklint" Axel Hamborn signerad
19743
Startbud100 SEK
7d 0h
Olja på pannå, Oskar Albin Nilsson, signerad
19744
Startbud100 SEK
7d 0h
Golvlampa, AB Armarturhantverk Göteborg, teak
19745
Aktuellt bud100 SEK
7d 0h
Släde/Pulka, Segebaden-Berg
19746
Släde/Pulka, Segebaden-Berg
Aktuellt bud100 SEK
7d 0h
Pianolampa/Bordslampa, Teak & Mässing
19747
Aktuellt bud125 SEK
7d 0h
Mtronom, Paillard
19748
Mtronom, Paillard
Startbud100 SEK
7d 0h
Pokalglas, "Kent" Elis Bergh Kosta
19749
Startbud100 SEK
7d 0h
Brandyxa
19750
Brandyxa
Aktuellt bud100 SEK
7d 0h
Skulptur, Ägg i mässing, Scandia Present
19751
Aktuellt bud100 SEK