Kategorier

3d 19h
Köks-/Linnehanddukar, 18 st
19704
Köks-/Linnehanddukar, 18 st
Aktuellt bud175 SEK
3d 19h
Parti Julgranskulor, glas
19705
Parti Julgranskulor, glas
Aktuellt bud150 SEK
3d 19h
Parti Jultextilier & julgransfot
19706
Aktuellt bud100 SEK
3d 19h
Parti sjalar
19707
Parti sjalar
Startbud100 SEK
3d 19h
Trenchcoat, Top Trend Finland
19708
Trenchcoat, Top Trend Finland
Startbud100 SEK
3d 19h
Olja på duk, Åke Sundström, signerad
19709
Startbud100 SEK
3d 19h
Olja på pannå, Sten Sture Sandgren, signerad
19710
Startbud100 SEK
3d 19h
Kaptenstavla, Olja på duk, signerad CHN, oidentifierad konsnär
19711
Startbud100 SEK
3d 19h
Färglitografi, Yngve Berg, signerad
19712
Startbud100 SEK
3d 19h
Knivar 2 st Hasaki Omakase Series
19713
Aktuellt bud125 SEK
3d 19h
VAs, "Aso" Gunnar Nylund Rörstrand
19714
Aktuellt bud100 SEK
3d 19h
Dricksglas, "Hamlet" Holmegaard, 12 st
19715
Startbud100 SEK
3d 19h
Parti frimärkskataloger, Danmark
19716
Startbud100 SEK
3d 19h
Parti Magasin, Foto & filmteknink 1970-tal
19717
Startbud100 SEK
3d 19h
Parti magasin bl.a. 91:an
19718
Parti magasin bl.a. 91:an
Aktuellt bud100 SEK
3d 19h
Olja på duk, Oidentifierad konstnär, signerad G Paulsson
19719
Startbud100 SEK
3d 19h
Olja på duk, Stilleben 1800-/1900-tal, oidentifierad konstnär, signerad
19720
Startbud100 SEK
3d 19h
Olja på pannå, Porträtt, Arthur Nilsson, signerad
19721
Startbud100 SEK
3d 19h
Champagneglas, Italien
19722
Champagneglas, Italien
Aktuellt bud100 SEK
3d 19h
Pälskappa, Dam Persian
19723
Pälskappa, Dam Persian
Startbud100 SEK
3d 19h
Vinterjacka, John Baner obegagnad
19724
Startbud100 SEK
10d 18h
Vällingklocka, mässing/malm
19725
Vällingklocka, mässing/malm
Startbud100 SEK
10d 18h
Äldre skruvstäd, AB Arlövs mekaniska verkstäder
19726
Aktuellt bud175 SEK
10d 18h
Kamera, Rollop Lipca med tillbehör
19727
Aktuellt bud125 SEK
10d 18h
Armbandsur, "All Calendar" Lagonda Automatisk
19728
Startbud100 SEK
10d 18h
Fickur 2 st, Silverboetter
19729
Fickur 2 st, Silverboetter
Startbud100 SEK
10d 18h
Stolar, Stålstomme 1950-tal
19730
Stolar, Stålstomme 1950-tal
Startbud100 SEK
10d 18h
Skål på fot, glas, Murano
19731
Skål på fot, glas, Murano
Aktuellt bud100 SEK
10d 18h
Retrolampor 4 st, sockel i teak
19732
Startbud100 SEK
10d 18h
Gitarr, Levin mod 115
19733
Gitarr, Levin mod 115
Startbud100 SEK
10d 18h
Spegel, smide & blyinfattat glas
19734
Startbud100 SEK
10d 18h
Vägglampa/saxlampa, teak
19735
Vägglampa/saxlampa, teak
Startbud100 SEK
10d 18h
Gitarr, Barn
19736
Gitarr, Barn
Startbud100 SEK
10d 18h
Spegel, 1960-tal Teak
19737
Spegel, 1960-tal Teak
Startbud100 SEK
10d 18h
Olja på duk, Axel Hamborn, signerad
19738
Startbud100 SEK
10d 18h
19739
Startbud100 SEK
10d 18h
Golvlampa, teak 1960-tal
19740
Golvlampa, teak 1960-tal
Startbud100 SEK
10d 18h
Herbarium 2 st
19741
Herbarium 2 st
Startbud100 SEK
10d 18h
Violin/fiol
19742
Violin/fiol
Aktuellt bud100 SEK
10d 18h
Olja på pannå, "Valmo & Blåklint" Axel Hamborn signerad
19743
Startbud100 SEK
10d 18h
Olja på pannå, Oskar Albin Nilsson, signerad
19744
Startbud100 SEK
10d 18h
Golvlampa, AB Armarturhantverk Göteborg, teak
19745
Startbud100 SEK
10d 18h
Släde/Pulka, Segebaden-Berg
19746
Släde/Pulka, Segebaden-Berg
Startbud100 SEK
10d 18h
Pianolampa/Bordslampa, Teak & Mässing
19747
Startbud100 SEK
10d 18h
Mtronom, Paillard
19748
Mtronom, Paillard
Startbud100 SEK
10d 18h
Pokalglas, "Kent" Elis Bergh Kosta
19749
Startbud100 SEK
10d 18h
Brandyxa
19750
Brandyxa
Startbud100 SEK
10d 18h
Skulptur, Ägg i mässing, Scandia Present
19751
Startbud100 SEK