Kortast tid kvar

19704
Köks-/Linnehanddukar, 18 st
Aktuellt bud175 SEK

19705
Parti Julgranskulor, glas
Aktuellt bud150 SEK

19706
Parti Jultextilier & julgransfot
Aktuellt bud100 SEK

19707
Parti sjalar
Startbud100 SEK

19708
Trenchcoat, Top Trend Finland
Startbud100 SEK

19709
Olja på duk, Åke Sundström, signerad
Startbud100 SEK

19710
Olja på pannå, Sten Sture Sandgren, signerad
Startbud100 SEK

19711
Kaptenstavla, Olja på duk, signerad CHN, oidentifierad konsnär
Startbud100 SEK

19712
Färglitografi, Yngve Berg, signerad
Startbud100 SEK

19713
Knivar 2 st Hasaki Omakase Series
Aktuellt bud125 SEK

19714
VAs, "Aso" Gunnar Nylund Rörstrand
Aktuellt bud100 SEK

19715
Dricksglas, "Hamlet" Holmegaard, 12 st
Startbud100 SEK

19716
Parti frimärkskataloger, Danmark
Startbud100 SEK

19717
Parti Magasin, Foto & filmteknink 1970-tal
Startbud100 SEK

19718
Parti magasin bl.a. 91:an
Aktuellt bud100 SEK

19719
Olja på duk, Oidentifierad konstnär, signerad G Paulsson
Startbud100 SEK

19720
Olja på duk, Stilleben 1800-/1900-tal, oidentifierad konstnär, signerad
Startbud100 SEK

19721
Olja på pannå, Porträtt, Arthur Nilsson, signerad
Startbud100 SEK

19722
Champagneglas, Italien
Aktuellt bud100 SEK

19723
Pälskappa, Dam Persian
Startbud100 SEK

19724
Vinterjacka, John Baner obegagnad
Startbud100 SEK

19725
Vällingklocka, mässing/malm
Startbud100 SEK

19726
Äldre skruvstäd, AB Arlövs mekaniska verkstäder
Aktuellt bud175 SEK

19727
Kamera, Rollop Lipca med tillbehör
Aktuellt bud125 SEK

19728
Armbandsur, "All Calendar" Lagonda Automatisk
Startbud100 SEK

19729
Fickur 2 st, Silverboetter
Startbud100 SEK

19730
Stolar, Stålstomme 1950-tal
Startbud100 SEK

19731
Skål på fot, glas, Murano
Aktuellt bud100 SEK

19732
Retrolampor 4 st, sockel i teak
Startbud100 SEK

19733
Gitarr, Levin mod 115
Startbud100 SEK

19734
Spegel, smide & blyinfattat glas
Startbud100 SEK

19735
Vägglampa/saxlampa, teak
Startbud100 SEK

19736
Gitarr, Barn
Startbud100 SEK

19737
Spegel, 1960-tal Teak
Startbud100 SEK

19738
Olja på duk, Axel Hamborn, signerad
Startbud100 SEK

19739
Startbud100 SEK

19740
Golvlampa, teak 1960-tal
Startbud100 SEK

19741
Herbarium 2 st
Startbud100 SEK

19742
Violin/fiol
Aktuellt bud100 SEK

19743
Olja på pannå, "Valmo & Blåklint" Axel Hamborn signerad
Startbud100 SEK

19744
Olja på pannå, Oskar Albin Nilsson, signerad
Startbud100 SEK

19745
Golvlampa, AB Armarturhantverk Göteborg, teak
Startbud100 SEK

19746
Släde/Pulka, Segebaden-Berg
Startbud100 SEK

19747
Pianolampa/Bordslampa, Teak & Mässing
Startbud100 SEK

19748
Mtronom, Paillard
Startbud100 SEK

19749
Pokalglas, "Kent" Elis Bergh Kosta
Startbud100 SEK

19750
Brandyxa
Startbud100 SEK

19751
Skulptur, Ägg i mässing, Scandia Present
Startbud100 SEK