Kortast tid kvar
19578
Olja på duk, "Uppställning" Lars Bertle 1956, signerad
Startbud100 SEK
19579
Olja på pannå, efter " Rökande pojke" Oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK
19581
Olja på duk, signerad Th K, oidentifierad konstnär
Aktuellt bud100 SEK
19582
Olja på pannå, oidentifierad konstnär signerad H Croon
Startbud100 SEK
19585
Olja på pannå, K Sjöman, signerad oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK
19586
Olja på duk, oidentifierad konstnär. signerad A Sandberg
Startbud100 SEK
19587
Olja på pannå, oidentifierad, mongramiserad och daterad 1921
Aktuellt bud100 SEK
19588
Olja på pannå, signerad Rune gård, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK
19589
Färglitografier 2 st, Sigvard Olsson, signerade & numrerade
Aktuellt bud100 SEK
19594
Olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad W Eaton
Aktuellt bud100 SEK
19596
Olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad T Henkel
Startbud100 SEK

19608
Taklampa, "Stockholm" IKEA
Startbud100 SEK

19609
Smörask, "Picknick" Marianne Westman Rörstrand
Aktuellt bud250 SEK

19610
Keramik, 3 delar bl.a. Höganäs
Aktuellt bud100 SEK

19611
Servisdelar, "Brazil" Hertha Bengtsson, Andersson & Johansson Höganäs
Aktuellt bud100 SEK

19612
Assietter & Kaffefat, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
Aktuellt bud275 SEK

19613
Kanna & Karotter, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
Aktuellt bud250 SEK

19614
Galgar, furu 1970-tal 10 st
Aktuellt bud100 SEK

19615
Frukostset,g Lena A Linderholm,
Aktuellt bud100 SEK

19616
Brefkort
Aktuellt bud175 SEK

19617
FM/AM reciver, Sansui TU-D33X
Aktuellt bud100 SEK

19618
DVD-spelare, Yamaha S795
Aktuellt bud100 SEK

19619
Förstärkare, Yamaha DSP-AI
Aktuellt bud275 SEK

19620
Matservis/servisdelar, "Blå Eld" Hertha Bengtson Rörstrand
Aktuellt bud550 SEK

19621
Uppläggningsfat 2 st
Aktuellt bud175 SEK

19622
Taklampa, Herstal Plåt
Startbud100 SEK

19623
Ryggsäck, skinn
Aktuellt bud150 SEK

19624
Serveringsbord, rotting
Aktuellt bud200 SEK

19625
Emblem, "Porsche Club Sverige" metall
Aktuellt bud125 SEK

19626
Armbandsur, Ferrari Formula, Cartier 1989 orginalask
Aktuellt bud2 000 SEK

19627
Kandelaber, Dresden
Aktuellt bud100 SEK

19628
Tallrikar, Scandia Tenn
Aktuellt bud225 SEK

19629
Punschkoppar, Silver
Aktuellt bud450 SEK

19630
Kandelabrar 2 st porslin, PMP GDR & Von Schierholz
Aktuellt bud100 SEK

19631
Köksklockor 2 st, porslin & plåt, Hettich & Wehrla
Aktuellt bud100 SEK

19632
Urna & fat, Rosenthal Selb Plössberg
Aktuellt bud100 SEK

19633
Porslinsdelar, bl.a. Baensch Lettin Tyskland
Startbud100 SEK