Kategorier

3d 2h
Trappstege
20078
Trappstege
Startbud100 SEK
3d 2h
Jubileumsmynt, Silver
20079
Jubileumsmynt, Silver
Aktuellt bud1 000 SEK
3d 2h
Silvermynt, Sverige
20080
Silvermynt, Sverige
Aktuellt bud275 SEK
3d 2h
Olja på duk, signerad Linderoth, oidentifierad konstnär
20081
Startbud100 SEK
3d 2h
Olja på pannå, Stilleben, signerad ÅEÅ, oidentifierad konstnär
20082
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Silvermynt, 10 kr
20083
Silvermynt, 10 kr
Aktuellt bud1 700 SEK
3d 2h
Utländska Silvermynt 7 st
20084
Utländska Silvermynt 7 st
Aktuellt bud175 SEK
3d 2h
Trappstege
20085
Trappstege
Startbud100 SEK
3d 2h
Taklampa, Jugend
20086
Taklampa, Jugend
Startbud100 SEK
3d 2h
Svenska Silvermynt
20087
Svenska Silvermynt
Aktuellt bud300 SEK
3d 2h
Parti diverse mynt, Utländska & svenska
20088
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Olja på pannå, Sten-Sture Sandgren, signerad
20089
Startbud100 SEK
3d 2h
Olja på duk, oidentifierad konstnär
20090
Startbud100 SEK
3d 2h
Litografier 7 st, bl.a. Maria Jose Lopez
20091
Startbud100 SEK
3d 2h
Herrskjortor 3 st, Obegagnade stl. 2XL
20092
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Fårullskappa, Dam, Lindgrens Piteå
20093
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
20094
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Parti vykort, stämplade brev, folkbilder m.fl.
20095
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Parti frimärken, förstadagsbrev m.fl
20096
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Rabatthäften 5 st, Postfriska
20097
Rabatthäften 5 st, Postfriska
Aktuellt bud600 SEK
3d 2h
Färglitografi, oidentifierad konstnär, signerad & numrerad
20098
Startbud100 SEK
3d 2h
Färglitografi, Jörgen Fogelquist, signerad & numrerad
20099
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Litografi, Gustav Rudberg, signerad & numrerad
20100
Startbud100 SEK
3d 2h
Kompressor, Serva 24 L
20101
Kompressor, Serva 24 L
Aktuellt bud250 SEK
3d 2h
Gräsklippare, Partner P51-500 CMD
20102
Aktuellt bud125 SEK
3d 2h
Gräsklippare, Partner 350 Side
20103
Aktuellt bud150 SEK
3d 2h
Provtryck, Gustav Rudberg, signerad
20104
Startbud100 SEK
3d 2h
Teckning, Viking Holm, signerad
20105
Startbud100 SEK
3d 2h
Herrkappa, Vinter
20106
Herrkappa, Vinter
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Kopparkittel, trebent
20107
Kopparkittel, trebent
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Hyvlar/Rubanks 3 st
20108
Hyvlar/Rubanks 3 st
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Kandelaber, smide
20109
Kandelaber, smide
Startbud100 SEK
3d 2h
Färglitografi, oidentifierad konstnär, numrerad & signerad
20110
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Färglitografi, Gerda Åkesson, signerad
20111
Aktuellt bud100 SEK
3d 3h
Glas, "Onyx Black" Luminarc Frankrike 14 delar
20112
Startbud100 SEK
3d 3h
Bordsoljelampor 2 st
20113
Bordsoljelampor 2 st
Aktuellt bud175 SEK
3d 3h
Trenchcoat, Herr
20114
Trenchcoat, Herr
Startbud100 SEK
3d 3h
Damkappa, La Rigi
20115
Damkappa, La Rigi
Startbud100 SEK
3d 3h
 Snöslunga, ST 6501 Biltema
20116
Snöslunga, ST 6501 Biltema
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Färglitografi, Suzanne De Suzack, signerad & numrerad
20117
Startbud100 SEK
3d 3h
Olja på duk, stilleben, oidentifierad konstnär
20118
Startbud100 SEK
3d 3h
Parti tryck, Kustmotiv
20119
Parti tryck, Kustmotiv
Aktuellt bud100 SEK
3d 3h
Kompostkvarn, Meec Silent Shredder 721-490
20120
Aktuellt bud225 SEK
3d 3h
Olja på pannå, oidentifierad konstnär
20121
Startbud100 SEK
10d 1h
Skolplansch, Får
20122
Skolplansch, Får
Startbud100 SEK
10d 1h
Skolplansch, Ren
20123
Skolplansch, Ren
Startbud100 SEK
10d 1h
Skolplansch, Björnar
20124
Skolplansch, Björnar
Startbud100 SEK
10d 1h
Skolplansch, Hare
20125
Skolplansch, Hare
Startbud100 SEK