Kategorier

2d 1h
Trappstege
20078
Trappstege
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
Jubileumsmynt, Silver
20079
Jubileumsmynt, Silver
Aktuellt bud1 200 SEK
2d 1h
Silvermynt, Sverige
20080
Silvermynt, Sverige
Aktuellt bud850 SEK
2d 1h
Olja på duk, signerad Linderoth, oidentifierad konstnär
20081
Startbud100 SEK
2d 1h
Olja på pannå, Stilleben, signerad ÅEÅ, oidentifierad konstnär
20082
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
Silvermynt, 10 kr
20083
Silvermynt, 10 kr
Aktuellt bud2 100 SEK
2d 1h
Utländska Silvermynt 7 st
20084
Utländska Silvermynt 7 st
Aktuellt bud550 SEK
2d 1h
Trappstege
20085
Trappstege
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
Taklampa, Jugend
20086
Taklampa, Jugend
Startbud100 SEK
2d 1h
Svenska Silvermynt
20087
Svenska Silvermynt
Aktuellt bud300 SEK
2d 1h
Parti diverse mynt, Utländska & svenska
20088
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
Olja på pannå, Sten-Sture Sandgren, signerad
20089
Startbud100 SEK
2d 1h
Olja på duk, oidentifierad konstnär
20090
Startbud100 SEK
2d 1h
Litografier 7 st, bl.a. Maria Jose Lopez
20091
Startbud100 SEK
2d 1h
Herrskjortor 3 st, Obegagnade stl. 2XL
20092
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
Fårullskappa, Dam, Lindgrens Piteå
20093
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
20094
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
Parti vykort, stämplade brev, folkbilder m.fl.
20095
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
Parti frimärken, förstadagsbrev m.fl
20096
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
Rabatthäften 5 st, Postfriska
20097
Rabatthäften 5 st, Postfriska
Aktuellt bud600 SEK
2d 1h
Färglitografi, oidentifierad konstnär, signerad & numrerad
20098
Startbud100 SEK
2d 1h
Färglitografi, Jörgen Fogelquist, signerad & numrerad
20099
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
Litografi, Gustav Rudberg, signerad & numrerad
20100
Startbud100 SEK
2d 1h
Kompressor, Serva 24 L
20101
Kompressor, Serva 24 L
Aktuellt bud250 SEK
2d 1h
Gräsklippare, Partner P51-500 CMD
20102
Aktuellt bud125 SEK
2d 1h
Gräsklippare, Partner 350 Side
20103
Aktuellt bud150 SEK
2d 1h
Provtryck, Gustav Rudberg, signerad
20104
Startbud100 SEK
2d 1h
Teckning, Viking Holm, signerad
20105
Startbud100 SEK
2d 1h
Herrkappa, Vinter
20106
Herrkappa, Vinter
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
Kopparkittel, trebent
20107
Kopparkittel, trebent
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
Hyvlar/Rubanks 3 st
20108
Hyvlar/Rubanks 3 st
Aktuellt bud125 SEK
2d 1h
Kandelaber, smide
20109
Kandelaber, smide
Startbud100 SEK
2d 1h
Färglitografi, oidentifierad konstnär, numrerad & signerad
20110
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
Färglitografi, Gerda Åkesson, signerad
20111
Aktuellt bud100 SEK
2d 2h
Glas, "Onyx Black" Luminarc Frankrike 14 delar
20112
Startbud100 SEK
2d 2h
Bordsoljelampor 2 st
20113
Bordsoljelampor 2 st
Aktuellt bud200 SEK
2d 2h
Trenchcoat, Herr
20114
Trenchcoat, Herr
Startbud100 SEK
2d 2h
Damkappa, La Rigi
20115
Damkappa, La Rigi
Startbud100 SEK
2d 2h
 Snöslunga, ST 6501 Biltema
20116
Snöslunga, ST 6501 Biltema
Aktuellt bud500 SEK
2d 2h
Färglitografi, Suzanne De Suzack, signerad & numrerad
20117
Startbud100 SEK
2d 2h
Olja på duk, stilleben, oidentifierad konstnär
20118
Startbud100 SEK
2d 2h
Parti tryck, Kustmotiv
20119
Parti tryck, Kustmotiv
Aktuellt bud100 SEK
2d 2h
Kompostkvarn, Meec Silent Shredder 721-490
20120
Aktuellt bud225 SEK
2d 2h
Olja på pannå, oidentifierad konstnär
20121
Startbud100 SEK
9d 0h
Skolplansch, Får
20122
Skolplansch, Får
Aktuellt bud100 SEK
9d 0h
Skolplansch, Ren
20123
Skolplansch, Ren
Startbud100 SEK
9d 0h
Skolplansch, Björnar
20124
Skolplansch, Björnar
Startbud100 SEK
9d 0h
Skolplansch, Hare
20125
Skolplansch, Hare
Aktuellt bud100 SEK