Kortast tid kvar
19412
Olja på duk, "Sommar morgon på Österlen" Agneta Agge Karlsson, signerad
Aktuellt bud350 SEK
19418
Färglitografi, "Vinterlandskap" Reinhold Ljunggren, signerad & numrerad
Aktuellt bud100 SEK
19419
Färglitografi, "Sagan om Växjö" Gunilla Mann, signerad & numrerad
Aktuellt bud900 SEK
19420
Olja på pannå, oidentifierad konstnär signerad H Johansson
Aktuellt bud100 SEK
19422
Olja på pannå, Monogramiserad EA - 49, oidentifierad konstnär
Aktuellt bud100 SEK
19423
Olja på duk, signerad E.W Freü, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK
19425
Startbud100 SEK
19430
Återtagen - Olja på pannå, Stilleben Agda Holst, signerad
Startbud100 SEK
19431
Färglitografi, Kjell Sundberg, signerad & numrerad
Aktuellt bud100 SEK
19432
Olja på pannå, "Sittande Flicka" Sigfrid Ullman, signerad Su
Aktuellt bud150 SEK
19433
Olja på duk, Carolina Gynning, signerad
Aktuellt bud13 400 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK
19434
Olja på pannå, "Stadens Löjtnant" Kjell Sundberg, signerad
Aktuellt bud150 SEK
19438
Olja på pannå, "Kåseberga" Kenneth Sigvardh signerad
Aktuellt bud100 SEK
19439
Olja på duk, signerad E. Voigt, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK
19442
Färglitografi, "Trädgård i Santa Maria" Mårten Andersson, signerad & numrerad
Aktuellt bud1 200 SEK
19443
Skulptur, "Storseglaren" no. 41 Lisa Larson Brons, signerad & numrerad
Aktuellt bud30 000 SEK
Värdering60 000 - 65 000 SEK
19445
Olja på duk, signerad B Gustavsson, oidentifierad konstnär
Startbud100 SEK
19448
Startbud100 SEK
19450
Skulptur, besmyckad Kalashnikov, replika, Marcelline La Pouffe, signerad
Aktuellt bud2 500 SEK
19451
Olja på duk, "Dandy" signerad, oidentifierad konstnär
Aktuellt bud650 SEK
19487
Akvarell, Oidentifierad konstnär, signerad Lena -64
Aktuellt bud125 SEK
19488
Olja på duk, Stilleben, oidentifierad konstnär, signerad Monica
Startbud100 SEK
19490
Träsnitt, "Neptunus" oidentifierad konstnär, numrerad och signerad
Aktuellt bud100 SEK
19491
Gouache 2 st, Oidentifierad konstnär, signerad G Nylander 1937
Aktuellt bud125 SEK
19494
Olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad Z, Mirando
Aktuellt bud100 SEK