Kortast tid kvar

19966
LP-spelare, Skantic
Startbud100 SEK

19967
LP-skivor 22 st bl.a. Tina Turner, Whitney Huston m.fl.
Startbud100 SEK

19968
Hebarium 2 st
Startbud100 SEK

19969
Fat & Skål, halvglaserat lergods
Startbud100 SEK

19970
Skylt, "Woodhead sötdämpare" plast
Startbud100 SEK

19971
Olja på duk, Sture Kandell, signerad
Startbud100 SEK

19972
Färglitografi, "Skulptörens Gård" Sven Erixson X:et, signerad & numrerad
Startbud100 SEK

19973
Teakbrickor, 6 st
Startbud100 SEK

19974
Mässingsljusstakar och ljushållare
Startbud100 SEK

19975
Golvytterfoder, Koppar Jugend
Startbud100 SEK

19976
Parti stämjärn m.fl. bl.a. Erik Anton Berg
Startbud100 SEK

19977
Startbud100 SEK

19978
Verkstadshandböcker, reservdelamanualer m.fl. Volvo Lastbilar
Aktuellt bud100 SEK

19979
Konstsamling, "Vila & Vaka" Axel Olson
Startbud100 SEK

19980
Olja på duk, Louis Zelig, signerad
Startbud100 SEK

19981
Färglitografi, Axel Olson, signerad & numrerad
Startbud100 SEK