Kategorier

1d 15h
19495
Handtryck, "Kerstin" Nils Bringfelt, signerad & numrerad
Aktuellt bud100 SEK
1d 15h
19496
Korsstygnstavla, Klen tröst, Agne Johansson
Aktuellt bud450 SEK
1d 15h
19497
Paneler 3 st, "Vata, Pitta, Kapha"
Aktuellt bud125 SEK
1d 15h
19498
Träsnitt, Åke Holm, Signerad & numrerad
Aktuellt bud100 SEK
1d 15h
19499
Startbud100 SEK
1d 15h
19500
Startbud100 SEK
1d 15h
19501
Startbud100 SEK
1d 15h
19502
Startbud100 SEK
1d 15h
19503
Startbud100 SEK
1d 15h
19504
Startbud100 SEK
1d 15h
19505
Startbud100 SEK
1d 15h
19506
Startbud100 SEK
1d 15h
19507
Startbud100 SEK
1d 15h
19508
Olja på duk, Willhelm Engström, signerad
Startbud100 SEK
1d 15h
19509
Större Olja på duk, Oidentifierad konstnär, signerad
Aktuellt bud150 SEK
1d 15h
19510
Olja på textil, möjligen Kaj Brandstrup, signerad
Startbud100 SEK
1d 15h
19511
Krita, Anders A Jönsson, signerad
Aktuellt bud150 SEK
1d 15h
19512
Akvarell, oidentifierad konstnär, signerad
Startbud100 SEK
1d 15h
19513
Besmyckad pistol med Ljuddämpare, replika, Marcelline La Pouffe, signerad
Aktuellt bud1 600 SEK
1d 15h
19514
Startbud100 SEK
1d 15h
19515
Aktuellt bud100 SEK
1d 15h
19516
Startbud100 SEK
1d 15h
19517
Startbud100 SEK
1d 15h
19518
Startbud100 SEK
1d 15h
19519
Startbud100 SEK
1d 15h
19520
Startbud100 SEK
1d 15h
19521
Startbud100 SEK
1d 15h
19522
Aktuellt bud100 SEK
1d 15h
19523
Startbud100 SEK
1d 15h
19524
Färglitografi, Beverloo Corneille, signerad & numrerad
Aktuellt bud350 SEK
1d 15h
19525
Olja på duk, Agneta Haglund Luttropp, signerad
Aktuellt bud125 SEK
1d 15h
19526
Konstverk / vägskylt, "Skolskjut" Agne Johansson
Aktuellt bud850 SEK
1d 15h
19527
Startbud100 SEK
1d 15h
19528
Startbud100 SEK
1d 15h
19529
Startbud100 SEK
1d 15h
19530
Startbud100 SEK
1d 16h
19531
Aktuellt bud100 SEK
1d 16h
19532
Startbud100 SEK
1d 16h
19533
Startbud100 SEK
1d 16h
19534
Startbud100 SEK
1d 16h
19570
Blandteknik, Christian Björn Larsen, signerad
Aktuellt bud125 SEK
1d 16h
19571
Olja på duk, Stilleben, Louis Zelig, signerad
Startbud100 SEK
1d 16h
19572
Startbud100 SEK
1d 16h
19573
Golvlampa / Konstverk, Bocken, Agne Johansson
Aktuellt bud1 100 SEK
1d 16h
19574
Olja på duk, Uno Hubert Karlsson, signerad
Startbud100 SEK
1d 16h
19575
Olja på duk, "Andalusien" Tage Gavik, signerad
Aktuellt bud100 SEK
1d 16h
19576
Olja på pannå, Axel Svedring, signerad
Startbud100 SEK
1d 16h
19577
Olja på duk, Nils Forsberg, signerad
Startbud100 SEK